Konkurs na plakat

Wybrano hasło tegorocznej edycji „Biblioteka – miejsce na czasie”

To przestrzeń, która jest dostępna dla wszystkich, niezależnie od wieku, umiejętności czy preferencji czytelniczych. To centralne miejsce doświadczeń kulturalnych. „Biblioteka – miejsce na czasie” nie ogranicza się do tradycyjnych książek – promuje różnorodność czytania, włączając w to: audiobooki, e-booki, gry edukacyjne, podcasty, platformy edukacyjne online oraz inne niestandardowe formy. Jest miejscem, gdzie ludzie mogą korzystać z interaktywnych aplikacji, wirtualnej rzeczywistości czy projektów edukacyjnych opartych na sztucznej inteligencji. „Biblioteka – miejsce na czasie” podkreśla konieczność ciągłej adaptacji do zmieniających się potrzeb społeczeństwa, uwzględnia nowe trendy, ale także eksperymentuje z innowacyjnymi formami przekazu wiedzy i kultury. „Biblioteka – miejsce na czasie” to przestrzeń do dyskusji, wymiany poglądów i wspólnoty.

Wyłonimy najlepszy projekt

Celem Konkursu jest wyłonienie najlepszego graficznie i marketingowo projektu plakatu promującego ogólnopolski program – Tydzień Bibliotek.

Wszystkie informacje w jednym miejscu

Czujesz, że głowa zaczyna pracować, a ręce podświadomie szukają ołówka na biurku? To świetnie. Sprawdź jak się przygotować i przystępuj do dzieła!

Zgłoś swój projekt plakatu!

Na stronie Tygodnia Bibliotek zobaczysz jakie projekty wygrały w poprzednich latach i sprawdzisz plan działań.

Szczegółowe informacje i szczegóły techniczne znajdziesz tutaj:

  Regulamin Konkursu  

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury